درباره ما

کتونی لند

وب سایت کتونی لند از اردیبهشت سال 1397 پس از سالها تجربه فروش و فعالیت در ضمینه کفش های اسپرت ( کتونی ) با افتتاح سایت کتونی لند به صورت رسمی معرفی و فروش محصولات خود را آغاز نموده .
محصولات این وب سایت حول پاپوش و به صورت تخصصی کفش های راحتی و اسپرت می باشد و فضای تخصصی فروشگاه کتونی لند پاسخگوی نیاز مشتریانی است که به دنبال خرید از فروشگاهی با تمرکز بر یک سبد از محصولات می باشند.

محصولات این مجموعه از با کیفیت ترین نمونه های موجود با توجه به قیمت مناسب آن می باشد و سیاست کتونی لند بر همراه کردن کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب بوده و خواهد بود. 
سبک طبقه بندی محصولات فروشگاه شاید با شمایل مشابه آن در فروشگاه های دیگر متفاوت باشد که این خود نگاه تخصصی کتونی لند به این موضوع را عنوان می کند. محصولات با کیفیت ایرانی که به تازگی با هدف حمایت از تولیدکنندگان خوب ، در کنار محصولات خارجی که حوزه تخصصی فروشگاه ما می باشد با توضیحات کافی در دسته بندی های مشخص برای بازدید کنندگان گردآوری شده اند.

"قیمت مناسب و کیفیت بالا برای مصرف کننده " شعار اصلی مجموعه ما می باشد .

ایجاد بستر امن خرید با وجود مجوزهای این وب سایت ، شرایط ارسال پستی به تمام نقاط ایران و پیگیری روزانه بسته ها از طریق کد رهگیری با تضمین تحویل کالا ، خیال خریدران  را از کیفیت خریدشان راحت کرده و تجربه لذت بخش خرید جزو اهداف این مجموعه می باشد.